Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 letnich w Bydgoszczy

Michał Rosołowski i Franciszek Mazurek medalistami Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 letnich w Bydgoszczy.

Michał Rosołowski wywalczył 2 medale:

Srebrny medal w konkurencji 100 m stylem klasycznym z czasem 1.25.01 (nowy rekord życiowy);

Brązowy medal w konkurencji 200 m stylem klasycznym;

Franciszek Mazurek wywalczył srebrny medal w konkurencji 100 m stylem grzbietowym z czasem 1.16.96 (nowy rekord życiowy);

Wielkie gratulacje dla medalistów!

Franciszek Mazurek wywalczył również dwa kolejne rekordy życiowe w konkurencjach 100 m stylem motylkowym oraz 200 m stylem grzbietowym zdobywając 4 miejsca w obydwu konkurencjach. 4 rekordy życiowe tego zawodnika wypływane w 4 konkurencjach, w których startował są dowodem sumiennej pracy treningowej.

Nadia Krawczyńska poprawiła swoje dwa rekordy życiowe w konkurencjach 100 m stylem motylkowym i 200 m stylem zmiennym.

Justyna Syska wywalczyła swoje dwa kolejne rekordy życiowe w konkurencjach 100 m stylem dowolnym i 100 m stylem grzbietowym.

UKP Wodnik reprezentowali: Michał Rosołowski, Franciszek Mazurek, Kryspin Łuczak, Grzegorz Mrozowicz, Giętka Karolina, Justyna Syska, Nadia Krawczyńska.

Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym w składzie: Nadia Krawczyńska, Syska Justyna, Mazurek Franciszek i Michał Rosołowski zajęła 5 miejsce.

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym w tym samym składzie wywalczyła 8 miejsce.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek za piękną rywalizację drużynową i wzajemny doping i wsparcie w poszczególnych konkurencjach indywidualnych🩵💙🥇🥈🥉🏊‍♂️💪👏