Kategoria: Bez kategorii

INFORMACJA!!!

Zarząd UKP Wodnik Włocławek informuje, że od wtorku tj.20.10.2020r zajęcia pływackie będą odbywać się według harmonogramu.INFORMACJA!!!

Klub Wodnik informuje, że oczekujemy na decyzje władz miasta dotyczące działalności basenów w naszym mieście.Doskonalenie techniki pływania zawodników WodnikaSezon pływacki 2020/2021r

Informujemy Państwa, że zajęcia UKP Wodnik Włocławek rozpoczynają się we wtorek 1 września 2020r. zgodnie z zamieszczonymi poniżej listami zawodników. Proszę zwrócić uwagę, gdzie będą odbywać się zajęcia – szczególnie dotyczy grupy 4. Ponadto zajęcia grup 1,2,3 będą odbywały się na basenie Delfin przy ul. Chopina. Zawodnicy nieobecni i nieusprawiedliwieni w pierwszych dniach zajęć pływackich,…Zostań zawodnikiem UKP Wodnik!!!Walne Zebranie Członków Klubu

Szanowni Państwo, Zarząd UKP „Wodnik” Włocławek zaprasza na Walne Zebranie Członków Klubu, które odbędzie się w dniu 25 czerwca 2020 r. (czwartek) o godz. 18.00, na parkingu przyKrytej Pływalni Delfin we Włocławku, ul. Chopina.            W przypadku braku quorum drugi termin zebrania przewidziany jest na: 25 czerwca 2020 r. (czwartek) na godzinę 18.15.Zarząd UKP WodnikINFORMACJA!!!

Informujemy, że w dniu 31 października br. (czwartek) zajęcia dla grupy młodzieżowej i sportowej nie odbędą się. Za utrudnienia przepraszamy.