Zawody Pływackie ” Z DELFINEM DO PARYŻA”. TORUŃ 06.11.2021r.

W zawodach brały udział 34 kluby, co dało w sumie 599 zawodników.

UKP Wodnik zdobył 7 medali.

2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe.

Złote medale wywalczył:

Bezkonkurencyjny okazał się Aleksander Krawczuk zdobywając 2 złote medale w konkurencjach indywidualnych na 100 m stylem dowolnym i 100 m stylem motylkowym;

Krawczuk Aleksander zajął również 2. miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika 3. bloku zawodów w roczniku 2009 – 12 lat.

Srebrne medale dla klubu wywalczyli:

Krawczyńska Nadia w konkurencji 50 m stylem klasycznym;

Mrozowicz Grzegorz w konkurencji 50 m stylem motylkowym;

Filipiak Mateusz w konkurencji 100 m stylem motylkowym.

Brązowe medale dla klubu zdobyli:

Filipiak Mateusz w konkurencji 100m stylem dowolnym;

Krawczyńska Nadia w konkurencji 50 m stylem motylkowym.

Tuż za podium zdobywając wysokie 4. miejsca znalazło się również kilku zawodników naszego klubu:

Stanisławski Wiktor w wyścigu na 50 m stylem dowolnym;

Stanisławski Wiktor w wyścigu na 50 m stylem grzbietowym.

Dodatkowo Wiktor Stanisławski zdobył 3. miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika pierwszego bloku zawodów w roczniku 2012 – 9 lat.

Miejsca w pierwszej dziesiątce wywalczyli również:

Wieczorek Adrianna zajęła 5 miejsce w wyścigu na 100 m stylem grzbietowym

Rybarkiewicz Adam 5 miejsce w konkurencji 100m stylem klasycznym oraz 7 miejsce w konkurencji 100 m stylem grzbietowym;

Śpiewak Maciej wywalczył 5 miejsce w wyścigu na 100m stylem grzbietowym oraz 6 miejsce w konkurencji 100m stylem dowolnym;

Ciupalska Lena wywalczyła dwa razy 6 miejsce w konkurencjach 100 m stylem grzbietowym i 100 m stylem klasycznym;

Kurlapski Szymon – nasz najmłodszy zawodnik reprezentujący klub wywalczył 6 miejsce w wyścigu na 50 m stylem grzbietowym;

Czerwiński Kacper zdobył 6 miejsce w konkurencji 100 m stylem motylkowym oraz 7 miejsce w wyścigu na 400m stylem dowolnym;

Kulińska Weronika wywalczyła 7 miejsce w konkurecji 100 m stylem dowolnym;

Syska Justyna wywalczyła 7 miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym;

Czerwiński Mikołaj wywalczył również 8 miejsce w konkurencji 50 m 50 m stylem dowolnym;

Kotlewska Adrianna wywalczyła 9 miejsce w wyścigu na 50 m stylem motylkowym;

Wieczorek Adrianna wywalczyła 9 miejsce w konkurencji 100 m stylem dowolnym;

Pozostali zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom: Bartoszowi Woźniakowi, Ewie Paćko, Agnieszce Wilczyńskiej i Joannie Jadczak, z którą wcześniej w klubie Delfin Włocławek pracował nasz pływak Aleksander Krawczuk.