Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w pływaniu 2022

20 medali UKP Wodnik na Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w pływaniu 2022.

28 maja reprezentacja Klubu UKP Wodnik w składzie: Antoniak Anastasiia, Barańska Aleksandra, Cieślakiewicz Adam, Czepielewski Przemysław, Czerwiński Kacper, Czerwiński Mikołaj, Filipiak Mateusz, Gryciuk Weronika, Gutral Miłosz, Górniewicz Lidia, Kolosek Mateusz, Konieczny Krzysztof, Kotlewska Adrianna, Krawczuk Aleksander, Krawczyńska Nadia, Kulińska Weronika, Mazurek Franciszek, Minta Zofia, Mrozowicz Grzegorz, Rybarkiewicz Adam, Wieczorek Adrianna i Śpiewak Maciej wywalczyli : 4 złote, 6 srebrnych i 10 brązowych medali.

1. Krawczuk Aleksander wywalczył 4 medale: 2 złote medale w konkurencji 50 m stylem klasycznym i 50 m stylem motylkowym oraz dwa srebrne medale w konkurencji 50 m stylem dowolnym i 100 m stylem dowolnym;
  2. Filipiak Mateusz wywalczył 4 medale: medal srebrny w konkurencji 100 m stylem motylkowym oraz trzy brązowe medale w konkurencjach 200m stylem motylkowym, 50 m stylem dowolnym i 100 m stylem dowolnym;
  3. Minta Zofia wywalczyła 3 medale: 2 złote medale w konkurencjach 50 m stylem klasycznym i 100 m stylem klasycznym oraz brązowy medal w konkurencji 50 m stylem motylkowym;
  4. Śpiewak Maciej wywalczył trzy medale: srebro w konkurencji 100 m stylem klasycznym oraz dwa brązowe medale w konkurencjach 100 m stylem grzbietowym oraz 200 m stylem klasycznym;
  5. Antoniak Anastasiia wywalczyła dwa brązowe medale w konkurencjach 200 m stylem dowolnym i 400 m stylem dowolnym;
  6. Czerwiński Kacper wywalczył dwa brązowe medale w konkurencjach 400 m stylem dowolnym i 200 m stylem motylkowym;
  7. Czepielewski Przemysław wywalczył srebrny medal w konkurencji 100 m stylem klasycznym.

Nasi zawodnicy aż 14 razy zajmowali 4 miejsce zajmując wysoką pozycję tuż za podium:

Antoniak Anastasiia: 4 miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym;

Barańska Aleksandra : 4 miejsce w konkurencji 50 m stylem motylkowym;

Czepielewski Przemysław: 4 miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym;

Krawczyńska Nadia: 4 miejsce w konkurencji 100 m stylem klasycznym;

Kulińska Weronika: 4 miejsce w konkurencji 100 m stylem grzbietowym i 100 m stylem zmiennym;

Mazurek Franciszek: 4 miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym;

Minta Zofia: 4 miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym;

Mrozowicz Grzegorz: 4 miejsce w konkurencji 50 m stylem motylkowym;

Rybarkiewicz Adam: 4 miejsce w konkurencji 100 m stylem klasycznym i 200 m stylem klasycznym;

Wieczorek Adrianna: 4 miejsce w konkurencji 50 m stylem motylkowym;

Śpiewak Maciej: 4 miejsce w konkurencji 200 m stylem grzbietowym.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom osiągniętych wyników i poprawionych rekordów życiowych.