Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11lat i Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat – II runda 09-10.06.2021r

W dniach 9-10 czerwca odbyły się Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11lat i Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat – II runda. Nasz klub pod okiem trenerki EWY PAĆKO reprezentowało 10 zawodników: Zofia Minta, Syska Justyna, Krawczyńska Nadia, Ciupalska Lena, Górniewicz Lidia, Wałęsa Zuzanna, Mrozowicz Grzegorz, Gutral Miłosz, Andrzejak Marcel i Cieślakiewicz Adam.

ZOFIA MINTA znana jako ” ZŁOTA ZOFIA” pokazała kolejny raz, że tytuł NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI 12 LETNIEJ należy tylko do Niej! ZOFIA ścigała się w trzech konkurencjach. Wszystkie trzy wyścigi wygrała w pięknym stylu zdobywając trzy złote medale.

Złoty medal w konkurencji 100m stylem klasycznym -1.21.17

Złoty medal w konkurencji 200m stylem klasycznym – 2.58.71

Złoty medal w konkurencji 200m stylem zmiennym – 2.49.32;

ZOFIA MINTA ZDOBYŁA NOWY TYTUŁ WIELOBOJOWEJ MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO.

WIELKIE GRATULACJE ZOSIU ZA DUCHA WALKI, SUMIENNĄ I CIĘŻKĄ PRACĘ NA TRENINGACH, SYSTEMATYCZNOŚĆ, SAMODYSCYPLINĘ, ŚWIADOMOŚĆ DZIAŁAŃ I WIELKIE SERDUSZKO

CIEŚLAKIEWICZ ADAM jako debiutant na zawodach pływackich wywalczył 8 miejsce w konkurencji 100m stylem klasycznym, 8 miejsce w konkurencji na 200m stylem klasycznym oraz 9 miejsce w wyścigu na 200m stylem zmiennym. Gratulacje dla Ciebie Adam

KRAWCZYŃSKA NADIA wypływała 7 miejsce w konkurencji 50m stylem klasycznym i 9 miejsce w konkurencji 100 m stylem zmiennym. Gratulacje Nadio za ducha walki

SYSKA JUSTYNA wywalczyła 8 miejsce w konkurencji 50m stylem klasycznym. Gratulacje JUSTYNKO

Pozostali nasi zawodnicy wywalczyli nowe rekordy życiowe a tym samym sumiennie zapracowali na swój progres wyników. Wielkie Gratulacje dla Naszych kochanych pływaków !